W zeszłym roku byliśmy zaledwie o krok od dziewiątej Nocy Sów, kiedy dał o sobie znać COVID-19 i byliśmy zmuszeni odwołać Wydarzenie. Żeby nie zawieść oczekiwań sympatyków sów i nie trzymać Was dłużej w niepewności ogłaszamy datę – w 2021 roku Noc Sów odbędzie się…

27/28 lutego!

Koronawirus namieszał też w tym roku, nadal panują obostrzenia związane z pandemią i istnieje ryzyko zachorowań, dlatego w trosce o Wasze bezpieczeństwo polecamy spacery i spotkania w niewielkich grupach, z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi (sprawdź tutaj) w spotkaniu może brać udział maksymalnie 5 osób, należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości od innych uczestników.

Zarejestruj Swoje Wydarzenie na naszej stronie nocsow.pl – będziemy razem tworzyć ogólnopolską mapę występowania Sów! Nawet jeżeli nie uda Ci się usłyszeć czy zobaczyć Sowy ucieszy nas Twoja relacja z Wydarzenia. Podziel się z innymi wrażeniami, obserwacjami, zdjęciami i pasją.

Zachęcamy do organizowania wykładów, prelekcji i warsztatów online – dają możliwość uczestniczenia w Nocy Sów wielu odbiorcom – niech Cię usłyszą! Podziel się z nami wiedzą i zaznacz Swoje miejsce na mapie.

Jeżeli do tej pory nie brałaś / brałeś udziału w Nocy Sów lub nie udało Ci się zapisać na takie Wydarzenie wybierz się na wycieczkę mimo to! Zabierz ze sobą bliskich – zrób im niespodziankę lub przygotujcie razem rodzinne Wydarzenie.  Nie jesteś pewna / pewien, czy dasz radę zorganizować Noc Sów? To świetna przygoda, a my pomożemy Ci ją przygotować. Na stronie nocsow.pl niebawem pojawią się przystępne instrukcje jak zaplanować taki spacer – spotkanie Sowy to nie lada gratka i wynagrodzi trudy nocnej wędrówki.

Już teraz gorąco zapraszamy na Noc Sów 2021! Czeka mrok nocy, dobra zabawa i emocje, które zapewnić mogą tylko sowy.

Powodzenia!