Noc sów w Gałowie   


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

0 / 25

Gałów, Polska
Dolnośląskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-21, 17:00 - 23:00
Prelekcja + Warsztat + Wycieczka
Ewa Smutyło 
Fundacja Edusilesia
Aneta Wawrzyniak - IG Fundacja
no

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 zbiórka na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Gałowie ul. Wrocławska 1, 55-300 Miękinia przy bramie.
Będzie można wjechać samochodem za bramę aby bezpiecznie zostawić samochód.
Prosimy nie zabierać se sobą psów ponieważ mamy tam pieska dosyć dużego jest bardzo spokojny ale nie wszystkie psy go akceptują.
Uwaga o godzinie 17.15 brama na teren parku będzie zamknięta ponieważ uczestnicy wraz z przewodnikami udadzą się do pomieszczeń gdzie odbędzie się pierwsza część wydarzenia.


Po godzinie 17.15 brama będzie już zamknięta a  grupa wraz z przewodnikami panią Ewą Smutyło i Justyną Tracichleb wszyscy przejdą do pomieszczenia gdzie odbędzie się prelekcja i tu będzie na uczestników czekała niespodzianka, w czasie wykładów odbędzie się mały quiz z nagrodami. Po wykładzie jak zawsze odbędą się warsztaty plastyczne, a około godziny 20.00 wyjście w teren. W czasie prelekcji warsztatów będzie się można poczęstować kawą, herbatą, a spacer chcemy zakończyć ogniskiem gdzie podsumujemy całe spotkanie i będzie można sobie upiec warzywa, kiełbaski według własnych możliwości i zasobów.
Zakończenie wydarzenia planujemy zakończyć ok. godziny 22-23.00 w zależności od pogody i chęci uczestników.
Wydarzenie w tym roku planujemy zrobić zamknięte bo chcemy zaprosić osoby ,które przez ostatnie lata nie mieli szczęścia aby przyjechać na nasze wydarzenie ponieważ nie było już miejsc. Chcielibyśmy ich w tym roku nagrodzić ponieważ starają się utrzymywać z nami kontakt przez cały rok aby nie przegapić nocy sów. I chcemy też powiadomić że pamiętamy i w tym roku będzie dla Państwa miejsce.
Bardzo prosimy aby uczestnicy którzy otrzymają od nas zaproszenie zabrali ze sobą latarki, byli ubrani  stosownie do pogody,  na nogach nieprzemakalne obuwie, czapki, rękawiczki.
Już nie możemy się doczekać i cieszymy się na spotkanie z Państwem nie zdradzamy szczegółów wydarzenia bo chcemy aby była to dla państwa niespodzianka. Pani Aneta Wawrzyniak z IG Fundacja która użycza nam pomieszczeń i pewnie przygotuje dla nas ciepłe i klimatyczne pomieszczenie aby nasze wydarzenie było na długo zapamiętane i miło wspominane.


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top