Noc sów w Nadleśnictwie Kliniska   


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

0 / 15

72-123 Kliniska Wielkie
Zachodniopomorskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-20, 18:00 - 23:45
Prelekcja + Warsztat + Wycieczka
Jacek Drozda 
Nadleśnictwo Kliniska
Małgorzata Rył - Nadleśnictwo Kliniska
no

Ośrodek Edukacji Przyrodniczo Leśnej w Nadleśnictwie Kliniska. Prelekcja połączona z warsztatami, wyjście w teren zakończone ogniskiem i podsumowaniem.

Ośrodek Edukacji Przyrodniczo Leśnej w Nadleśnictwie Kliniska. Prelekcja połączona z warsztatami i konkursem z wiedzy o sowach. Następnie wyjście w teren celem posłuchania / obserwacji aktywności sów. Wytypowane będą przynajmniej dwie lokalizacje. Zakończenie wspólnym ogniskiem i podsumowaniem spaceru.


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top