Noc Sów w Szewcach   

Pełny


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

60 / 60

Dewońska 122, 26-052 Szewce, Polska
Świętokrzyskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-21, 18:00 - 22:00
Prelekcja + Warsztat + Wycieczka
Sebastian Nowaczkiewicz 
Gmina Sitkówka-Nowiny
no

21 marca punktualnie o godz. 18.00 spotykamy się w remizie w Szewcach (gmina Sitkówka-Nowiny) przy ul. Dewońskiej 122.

Podczas naszej długiej, sowiej nocy przygotowaliśmy moc atrakcji dla dużych i małych. Wszystkich zapraszamy na wyjątkową noc punktualnie o godz. 18.00 do remizy w Szewcach, skąd poszczególne grupy wyruszą  w poszukiwaniu sów:

?  trzy grupy (łącznie maksymalnie 60 osób) wraz z przewodnikami  udadzą się do lasu, gdzie w ciemności i absolutnej ciszy będą wabić sowy. Ze względów logistycznych w tym roku do lasu zapraszamy wyłącznie osoby powyżej 15 roku życia. Zapisy na wycieczki obowiązują poprzez formularz dostępny na stronie www.nocsow.pl
? Dla młodszych przygotowaliśmy zajęcia stacjonarne w dwóch grupach:
– najmłodsi spędzą czas w budynku remizy OSP w Szewcach podczas zajęć edukacyjnych;
– nieco starsi wezmą udział w nocnych podchodach na terenie świetlicy w Szewcach.

Na zajęcia edukacyjne i podchody również obowiązują zapisy poprzez wysłanie e-maila na adres: [email protected]. Napiszcie w nim dane uczestnika, jego wiek i rodzaj zajęć, w jakich będzie uczestniczył (zajęcia edukacyjne albo podchody). Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2020 r.

Na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić te wyjątkową noc z nami, czeka moc atrakcji! W tym roku odwiedzą nas m.in. sokolnicy z Technikum Leśnego w Zagnańsku, możecie spodziewać się też innych niespodzianek. Każdy dostanie certyfikat i pamiątkowy upominek.


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top