V Zamojska Noc Sów   


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

0 / 15

Bolesława Prusa 10, 22-400 Zamość
Lubelskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-20, 17:30 - 20:30
Prelekcja + Warsztat + Wycieczka
Katarzyna Sochań-Krupa 
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
Małgorzata Grabek - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych oddział zamiejscowy w Zamościu, Ogród Zoologiczny w Zamościu
no

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, Ogród Zoologiczny im. Stefana Millera w Zamościu

W ramach Nocy organizujemy konkurs plastyczno-fotograficzny dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych M. Zamościa i gminy Zamość. Wieczór rozpoczniemy filmem i prelekcją o sowach oraz mini quizem, następnie w poszukiwaniu sów udamy się do Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera, gdzie będzie na nas czekać pracownik działu dydaktyki i sowy (puszczyki, puchacze, sowy śnieżne i in.)

Uhu – hu!


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top