Warsztaty Noc Sów 2020   


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

0 / 15

Lubin
Dolnośląskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-20, 09:30 - 11:00
Prelekcja + Warsztat
Iwona Skrypin 
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie
no

ZOO Lubin, budynek edukacyjny/kawiarnia

ZOO Lubin – Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zaprasza na warsztaty z okazji Nocy Sów 2020. W ramach ogólnopolskiej akcji organizowanej przez stowarzyszenie Ptaki Polskie już po raz dziewiąty, zapraszamy grupy zorganizowane do wzięcia udziału w warsztatach przyrodniczych. Będziemy rozmawiać o sowach, które w marcu najłatwiej usłyszeć.

Bohaterką i „twarzą” Nocy Sów 2020 jest płomykówka. Niektórzy mają serce na dłoni – ona na twarzy. Piękna zjawa – ukazuje się od zmierzchu do świtu. Czasami i wyjątkowo – pośród szarego, jesiennego lub zimowego dnia. Niespieszna, jakby zawieszona w powietrzu… Zawsze ku zadziwieniu tych, którzy mieli szczęście ją zobaczyć.


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top