Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym   


Mapa:

Informacje podstawowe:

Zapraszamy 21 i 22 marca, a w szczególnych przypadkach także nieco wcześniej lub później. Jak co roku, będą wykłady o sowach, ich zwyczajach, tajemnicach i najnowszych odkryciach ornitologów. Zapraszamy na dużą dawkę wiedzy i przygody – na warsztaty, wykłady, nocne spacery nasłuchy sów, ognisko oraz wiele innych atrakcji, które zależą tylko od pomysłowości Przewodnika oraz grupy.

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodnikiem konkretnego wydarzenia, a kwestie techniczne pomoże rozwiązać Ewa Gutowska – [email protected], tel. 503 488 807.

Szczegóły Wydarzenia:

0 / 15

Czołpino 34, 76-214, Polska
Pomorskie
2020-02-24 - 2020-03-10
  2020-03-21, 18:00 - 22:00
Prelekcja + Warsztat + Wycieczka
Maria Machura 
Słowiński Park Narodowy
no

W tym roku spotykamy na terenie Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.

Wyruszając ze Smołdzina należy kierować się na Kluki. Po przejechaniu 6 km w miejscowości Smołdziński Las, przy drogowskazie na Czołpino skręcamy w lewo, następnie po wjeździe do lasu skręcamy w pierwszą drogę w prawo. Dojedziemy nią na parking, na którym należy zostawić samochód i drewnianą kładką udajemy się na teren Muzeum. Tam o godzinie 18 będzie na państwa czekał Przewodnik – edukator SPN.

Zapraszamy na Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym, która w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na terenie niedawno udostępnionego Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.

 

Tegoroczna Noc Sów rozpocznie się o godzinie 18 od prezentacji na temat życia i biologii sów występujących na terenie naszego kraju. Następnie przewidziane są krótkie warsztaty, a około godziny 20 planujemy wyjście w teren na poszukiwanie sów, które odzywają się w okolicach naszego Muzeum.

 

Zapraszamy uczestników w każdym wieku! Dzieci i młodzież tylko pod opieką osób dorosłych.

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą porządnego obuwia, ciepłych ubrań i latarek ponieważ wycieczka będzie prowadzona w terenie.

Dodatkowo zarejestrowani uczestnicy będą mogli od godziny 16 zwiedzić nasze Muzeum pod opieką Przewodnika – edukatora SPN.

 

Z powodów organizacyjnych wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu do dnia 16.03.2020.

Zgłoszenia można przesyłać bezpośrednio na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 58-500-8507 wewnętrzny 143

Wydarzenie jest nieodpłatne.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu dostępnego na stronie nocsow.pl


Informacje zwrotne:

Na razie nikt jeszcze nie zahuczał...

Go to Top