Atlas ptaków

Popularne ptaki

Wszystkie ptaki

Najnowsze artykuły

Poradniki

Wszystkie poradniki

Akcje i działania

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

To wydarzenie minęło.

Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym

10 lutego 2023 18:00 21:00

Wielkimi krokami zbliża się 12 edycja ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ptaki Polskie Noc Sów. Nasz Park również włącza się do tej akcji i zaprasza na „Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym”.

Tegoroczna Noc Sów w Muzeum SPN w Czołpinie rozpocznie się o godzinie 18 od prezentacji na temat bliskich relacji łączących sowy i ludzi na przestrzeni wieków.

Następnie przewidziane są krótkie warsztaty, w czasie których uczestnicy będą mieli możliwość przyjrzenia się z bliska sowim piórom i wypluwkom. Przewidziany jest również quiz z wiedzy o sowach i ich roli w kulturze.

Około godziny 20 planowane jest wyjście w teren na poszukiwanie sów odzywających się, w okolicach naszego Muzeum.

Zapraszamy uczestników w każdym wieku, chętnych poszerzyć swoją wiedzę o tych tajemniczych ptakach! Dzieci i młodzież tylko pod opieką osób dorosłych.

Ze względu na planowaną część terenową, bardzo prosimy o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, wygodnego obuwia oraz latarek. W przypadku, gdy aura nie dopisze, wyjście w teren nie odbędzie się.

Z powodów organizacyjnych i ograniczenia miejsc dla uczestników akcji do 20 osób wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu do dnia 09.02.2023 roku.

Zgłoszenia należy przesłać bezpośrednio na adres [email protected] lub zgłosić telefonicznie pod numerami: 885 806 809 lub 58-500-8507 wewnętrzny 143. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje o wydarzeniach w całej Polsce w ramach „Nocy Sów” można znaleźć na stronie internetowej: https://nocsow.pl/.

Szczegóły

Data:
10 lutego 2023
Godzina:
18:00 – 21:00
Koszt:
Free

Dla kogo

Możliwość zapisu maksymalnie dwojga dzieci na jednego opiekuna

Scenariusz Wydarzenia

Warsztat / prelekcja + wycieczka

Dane kontaktowe (dla zapisów)

885 806 809 [email protected]
Czołpino 34
Czołpino, 76-214
+ Google Map
Przejdź do góry